Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/bti/public_html/012.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Nowoczesne i praktyczne gadżety reklamowe 2018

Breloki odblaskowe – podpowiadamy, jak je stosować

brelok-pulsacyjny-led-zoltyBrelok do kluczy to drobiazg, który każdy z nas ma zawsze przy sobie. Używane od bardzo dawna, pierwotnie miały za zadanie zapobiec zgubieniu klucza i miały często formę ozdobnego łańcuszka, który łączył klucze z ubiorem. Dziś, breloczki są jedną z najpopularniejszych pamiątek z podróży, częstym prezentem i ulubionym materiałem reklamowym. Służą jako talizmany lub ozdoby, ale pełnią też wiele funkcji praktycznych. W breloku może zawierać się otwieracz do butelek, miniaturowa miarka, mała poziomica, lampka, zapalniczka czy nawet miniaturowy zestaw do udzielania pierwszej pomocy. A jak stosować breloki odblaskowe?

Brelok jako reklama
Breloki odblaskowe to bardzo szeroka kategoria – mówi ekspert ze sklepu www.kamizelkiodblaskowe.com.pl. – Mogą mieć formę małych maskotek uszytych z tkaniny odblaskowej, mogą to być paski wykonane z odblaskowej folii w różnych kolorach, sztywne zawieszki o kształtach geometrycznych lub na przykład imitujących zwierzęta i miękkie zawieszki o różnych kształtach, z możliwością nadruku logotypów oraz innych znaków. To właśnie możliwość wykonywania na brelokach trwałych nadruków czyni z nich jeden z najczęściej używanych obecnie gadżetów reklamowych.

Odblaskowy poliester lub folia, z których wykonywane są odblaski, jest materiałem szczególnie dobrze nadającym się do zadrukowywania, dzięki czemu nadruk można zamówić tanio, z gwarancją, że nie zetrze się on podczas codziennego używania. Ze względu na użyteczność i szerokie zastosowania tych drobiazgów, możemy mieć pewność, że potencjalni klienci obdarowani brelokiem z naszym logo czy adresem www, nie wyrzucą go, ale zachowają, i tym samym dobrze zapamiętają naszą markę.

Gadżety odblaskowe w służbie bezpieczeństwa
Brelok stanowi doskonałe uzupełnienie innych odblasków zapewniających nam bezpieczeństwo. Może być przypięty do plecaka, do torebki czy szlufki paska, zwiększając szanse, że nadjeżdżający kierowca zobaczy nas odpowiednio wcześnie.

Breloczek odblaskowy jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia, przemieszczają się piechotą i rowerami, wychodzą na długie spacery z psem czy też kochają piesze wycieczki. We wszystkich tych sytuacjach breloczek odblaskowy z powodzeniem zastępuje inne odblaskowe gadżety, można go bowiem z powodzeniem przyczepić i do psiej obroży, i do roweru. Jeśli zaś jesteśmy tradycjonalistami i przyczepimy brelok do kluczy, będziemy mieć pewność, że przynajmniej jeden odblaski będziemy mieli zawsze przy sobie – mówi ekspert www.kamizelkiodblaskowe.com.pl.

Odblaski dla dzieci
Dzieci to szczególnie wymagający klienci, nie znający słowa kompromis. Dedykowane im produkty muszą mieć najwyższą jakość i wytrzymać intensywną zabawę. Jednocześnie gadżety dla dzieci powinny spełniać wyśrubowane wymagania estetyczne maluchów i być wykonane z bezpiecznych certyfikowanych materiałów. Wymagania te spełniają odblaskowe breloki – maskotki mające formę małego misia lub renifera, lwa czy słoneczka. Odblaskowy materiał, z którego uszyte są maskotki, w ciemności świeci światłem odbitym, co zawsze robi na dzieciach niemałe wrażenie. Brelok taki jest więc świetnym sposobem na stopniowe zapoznawanie malucha z zasadami bezpieczeństwa i sposobem działania odblasków. Brelok-maskotka będzie chronił dziecko na drodze, jeśli zostanie przyczepiony do plecaka lub kurtki, a także pozwoli poczuć się pewniej w codziennych sytuacjach.

Udostępnij na:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *