Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/bti/public_html/012.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Jak tanim kosztem stworzyć stronę internetową? 2018

Czy firma rzeczywiście potrzebuje strony internetowej?

tworzenie stron wwwA może próbujesz zaistnieć jako przedsiębiorca w e-biznesie? Jeśli tak to z pewnością zainteresuje Cię tematyka promocji internetowej i wszystkiego co z tym związane.
Posiadanie strony internetowej w dzisiejszych czasach jest już koniecznością, zwłaszcza, jeśli kierujemy własnym przedsiębiorstwem. Ułatwia bowiem ona znacząco kontakty branżowe, promowanie marki czy też dotarcie do większej liczby klientów. Obecnie większość osób najpierw poszukuje konkretnego produktu czy usługi w Internecie, następnie zaś dopiero decyduje się na skorzystanie z oferty danego przedsiębiorstwa.

Strona internetowa firmy to dzisiaj okno na świat, dla każdego, kto chce zaistnieć w swojej branży. O ile sam Internet dostarcza nam wiadomości na każdy temat i każdy produkt możemy tam znaleźć, o tyle sami chcąc wyjść do klienta musimy się nieco postarać. Wykonanie prostej witryny w php, nie nastręcza dużo kłopotów, podobnie jak stworzenie strony w Wordzie czy notatniku. Istnieje wiele poradników, pozwalających zapoznać się z podstawowymi znacznikami html, których znajomość zastosowania w zupełności wystarcza by mieć własną stronę internetową, z której czerpie się później ogromne korzyści.

 

DLACZEGO WARTO ZAŁOŻYĆ STRONĘ WWW?

Zaistnieć w sieci to dzisiaj konieczność, bo jak sami dobrze wiemy, zanim udamy się dokądkolwiek by kupić dany produkt czy skorzystać z usług, zaglądamy na strony internetowe. Cenimy sobie wygodę i oszczędność pieniędzy, jaką w taki sposób uzyskujemy. Sprawiają one, że kupujemy nie wychodząc z domu i możemy poznać ofertę kilku firm naraz bez dzwonienia do każdej z nich. To jest duże ułatwienie i każdy z tego korzysta, tak więc mieć własną stronę internetową, atrakcyjną i przejrzyście ułożoną, kiedy chce się wyjść do jak największej ilości potencjalnych klientów, jest koniecznością.

 

OPŁATA ZA MIEJSCE NA SERWERZE

Obecnie najwięcej stron działa na zasadzie opłat za miejsce na serwerze, jakie jest pod nie udostępniane. Firmy hostingowe oferują swoim klientom zakup domeny jak też promocyjne oferty co do opłat za korzystanie z serwera. Jednakże nie każdą firmę, zwłaszcza nowo założoną i małe obiekty, stać na to by pozwolić sobie na opłacanie funkcjonowania strony internetowej. Toteż do nich skierowana jest oferta darmowych witryn. W tym zakresie dostępny jest bezpłatny motyw na stronę, ponadto do dyspozycji użytkownika jest prosty panel do obsługi strony, umożliwiający modyfikację jej treści. Można dodawać zdjęcia, pojedyncze jak i całych galerii, zwiększające ciekawość oferty. Każdy dodatek do witryny może być dowolnie zmieniany i usuwany oraz zamieniany innym wedle potrzeb.

Wiele firm oferuje posiadaczom darmowych stron dodatkowe usługi również bezpłatne, takie jak statystyki wejść na stronę jak też wsparcie webmasterskie, pozwalające na wyłapanie błędów w ustawieniach zanim strony trafią do wyszukiwarek. Możliwości jest wiele, w zależności od tego z usług, jakiej firmy skorzystamy. Także wsparcie w zakresie pozycjonowania jest możliwe, tak więc udziela się również bezpłatnych porad odnośnie tego, jakie frazy kluczowe wybrać.

 

PROJEKT STRONY KROK PO KROKU

1. Pierwszą rzeczą, na którą zwraca się najpierw uwagę jest grafika. Niezbyt narzucająca się, jednak odpowiednio dobrana i stonowana kolorystyka, jednakże równocześnie zawierająca powiew świeżości i coś zaskakującego.

2. Prosta strona www dla firm wzbogacona o takie elementy jak licznik odwiedzić, formularz kontaktowy czy atrakcyjny banner jest czymś co przyciąga uwagę i pozytywnie wpływa na odbiór firmy. Ważne jest to, aby struktura danej strony nie była zbyt skomplikowana i każdy internauta mógł bez problemu trafić w dowolne miejsce, a także by z chęcią i zaciekawieniem przeglądał kolejne podstrony.

3. Treść witryny musi być przemyślana, napisana tak by zachęcała do zapoznania się z naszą ofertą, bądź wnikliwego przeczytania całości tekstów z danej strony internetowej. Jako, że kwestia ta ma znaczenie kluczowe warto powierzyć ją specjalistom takim jak copywriterzy, którzy stworzą hasła oraz opisy reklamowe do produktów czy oferowanych usług oraz SEO copywriterzy, zajmą się oni wpleceniem odpowiedniej ilości słów oraz fraz kluczowych do tekstów. Dzięki temu strona internetowa stanie się łatwiejsza do wyszukiwania i wzmocni proces optymalizacji.

4. Optymalizacja kodu strony www są to działania, które mają podnieść pozycję witryny w wyszukiwarce WWW w wynikasz wyszukiwania w takich popularnych wyszukiwarkach jak Google, Onet, Interia czy Wirtualna Polska. Dzięki temu zwiększymy szansę na odwiedzenie witryny internetowej przez większą ilość internautów, a co za tym idzie potencjalnych klientów. Strona internetowa jest wirtualną formą wizytówki, za pomocą której można nawiązać nawet międzynarodowe kontakty z przedsiębiorstwami branżowymi.

Udostępnij na: