Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/bti/public_html/012.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Opakowania wysyłkowe dla księgarni online 2018

Jak zapakować książki do wysyłki?

opakowania wysylkowe na ksiazkiZarówno liczne księgarnie internetowe, jak i osoby prywatne, które z różnych powodów sprzedają książki z domowych biblioteczek, szukają dobrych rozwiązań, by wysyłka książek przebiegała szybko i sprawnie. A także rozwiązań, które sprawią, że książki nie ulegną zniszczeniu w transporcie do odbiorcy przesyłki.

W ofercie naszej firmy dostępnej tutaj: https://www.rajapack.pl/kartony-pudelka-opakowania-kartonowe/kartony-pocztowe-opakowania-wysylkowe/opakowania-na-ksiazki_C114030.html znajdują się specjalistyczne opakowania na książki, które zapewnią bezpieczny transport. Co ważne takie pudełka i kartony na książki nadają się również do zabezpieczenia wszelkiego rodzaju kalendarzy, czasopism czy broszur.

Najlepszym rozwiązaniem będą uniwersalne pudełka na książki, wykonane z tektury, których konstrukcja umożliwia dopasowanie wielkości opakowania do formatu danej książki. W ofercie dostępne są różne rozmiary pudełek, które pozwalają na dopasowanie kartonu do wymiarów pakowanego przedmiotu, odpowiednio o wysokości od 10 do 60 mm i od 20 do 90 mm. Dostępne są również ekonomiczne opakowania dostosowane do formatu C4, które umożliwiają bezpieczny transport przedmiotów dużych i płaskich, takich jak kalendarze ścienne i plakaty. Tego rodzaju specjalne kartony na książki sprawiają, że pakowanie jest łatwe i szybkie, a wysyłka książek przebiega bezpiecznie i sprawnie. Uniwersalne opakowania mają tę główną zaletę, że mogą być zastosowane do przedmiotów o dość zróżnicowanych wymiarach.

 

Co charakteryzuje najlepsze opakowania na książki?

 

Odpowiedź może być tylko jedna: prostota wykonania i niezawodność użytkowania. Nasze opakowania na książki wykonane są z estetycznej i wytrzymałej tektury i – co bardzo ważne – nadają się do recyklingu! Wyposażone są w łatwe w użyciu samoprzylepne zapięcie i podziałkę z regulowaną wysokością, która ułatwia montaż pudełka oraz umożliwia dopasowanie go do wymaganych rozmiarów. Dzięki podziałce opakowanie zagina się we właściwym miejscu i owija wokół książek, płyt CD lub DVD czy albumów. Pudełka na książki mają wewnętrzne klapki, które po złożeniu ciasno przylegają do zapakowanych przedmiotów, zapewniając im optymalne zabezpieczenie przed uszkodzeniami w czasie transportu. Także otwieranie kartonów jest niezwykle proste i szybkie, nie wymaga użycia żadnych narzędzi tnących, co dodatkowo wpływa na bezpieczeństwo wysyłanych przedmiotów. Do odpakowania przesyłki wystarczy rozdarcie perforacji, a zawartość opakowania pozostanie nietknięta.

 

Artykuł sponsorowany.

Udostępnij na:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *