Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/bti/public_html/012.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Fundusze na wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań w firmie 2018

Kredyt na unowocześnienie firmy

wprowadzanie innowacji w firmieProwadzisz prężnie rozwijającą się firmę i chcesz zatroszczyć się o jej przyszłość? Potrzebujesz zastrzyku gotówki, aby móc wdrażać nowe rozwiązania? Interesuje Cię wyłącznie nowoczesna technologia i nowatorskie pomysły? Skorzystaj z propozycji finansowania jakie dają Ci banki. Sprawdź co to jest kredyt technologiczny, być może właśnie tego szukasz. Dzięki możliwością finansowym jakie daje Ci ta forma kredytu możesz sfinansować nawet najbardziej wymagające projekty.

Kredyt na innowacje jest skierowany przede wszystkim do firm, zamierzają wdrażać nowoczesne rozwiązania technologiczne. Celem jest realizacja inwestycji z zastosowaniem nowoczesnej technologii. Przedmiotem  kredytowanym może być zakup lub modernizacja środków trwałych, wykonanie ekspertyz i projektów. Kredyt przeznaczony jest na duże inwestycje lecz nie bardzo duże, wartość kredytu nie może przekroczyć 2mln euro.

Aby otrzymać kredyt technologiczny należy spełnić szereg warunków kredytowych dla uzyskania kredytu. Najważniejszym z nich jest wkład własny, który musi wynosić minimum 25% wartości całkowitej. A więc płynność finansowa firmy jest podstawą do uzyskania tego rodzaju kredytu.Należy wziąć pod uwagę, że kredyt udzielany jest na okres 72 miesięcy. Atrakcją tego kredytu jest możliwość umorzenia pewnej części kredytu. Całkowita kwota umorzenia nie może przekroczyć 50% wartości kredytu.

Oprócz dopełnienia podstawowych warunków niezbędne jest złożenie w bankuwniosku kredytowego oraz kompletu dokumentów. Na wniosku kredytobiorca musi punkt po punkcie przedstawić wszelkie informacje na temat inwestycji, którą planuje. Niezbędny jest także szczegółowe opracowanie kosztorysu oraz biznesplanu.

Udostępnij na: