Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/bti/public_html/012.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Pomysły na zabawy integracyjne dla pracowników 2018

Pomysły na aktywną integracje pracowników

imprezy integracyjne tunel aerodynamicznyWyjazdy i imprezy integracyjne to jeden z pozapłacowych sposobów wynagradzania pracowników, a przy okazji sposób na zintegrowanie zespołu. Nawet jeden wieczór spędzony aktywnie poza firmą może zaowocować lepszą komunikacją w zespole, spontanicznym wypracowaniem nowych sposobów współpracy oraz silniejszą identyfikacją z celami firmy.

Latanie w tunelu aerodynamicznym – nie ma barier nie do pokonania

Jeśli podczas poprzednich imprez integracyjnych twoi pracownicy grali w paintball lub pokonywali przeszkody w parku linowym, warto zafundować im jakąś odmianę. Taką możliwość oferuje tunel aerodynamiczny, w którym każdy może unieść się w powietrze. Uczucie unoszenia się na masie powietrza można porównać z uczuciem, którego doświadczają skoczkowie spadochronowi podczas kilkudziesięciu sekund swobodnego spadania. Wizyta w tunelu aerodynamicznym to doświadczenie, które może przełożyć się na większą kreatywność i motywację pracownika do szukania niestandardowych rozwiązań: w końcu ktoś, kto pokonał grawitację, musi poradzić sobie z mniejszymi ograniczeniami.

Escape room – żeby odnieść sukces, trzeba współpracować

Osoby, które grały w gry komputerowe typu point and click, polegające na poszukiwaniu sposobu na to, by z jednego pomieszczenia przejść do drugiego, będą zachwycone możliwością wzięcia udziału w takiej grze na żywo. Na tym właśnie opiera się idea escape roomów, czyli pomieszczeń, z których trzeba się wydostać w określonym czasie. Aby możliwe było odnalezienie klucza lub szyfru do drzwi, cały zespół musi współpracować przy odkrywaniu kolejnych wskazówek przybliżających go do sukcesu. Wspólny cel, wciągające zadanie i postapokaliptyczna sceneria pomieszczenia sprawiają, że nawet osoby, które za sobą nie przepadają, zaczynają współpracować. Dzięki temu mogą odkryć nić porozumienia, która przełoży się na lepszą realizacje zadań w pracy.

Chwila relaksu w spa to więcej energii do pracy

Kiedy zbliża się dzień kobiet, pracodawca może podarować zatrudnionym u siebie paniom wizytę w spa. Podczas zabiegów kosmetycznych, relaksujących masaży, kąpieli, a czasem także zajęć z tańca, będą mogły odprężyć się i odpocząć. Weekendowa wizyta w spa da im prawdziwy zastrzyk energii, tak potrzebnej do pracy.

Udostępnij na:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *